722 922 6118 - 18 h

Hearty Rise Halcyon

Hearty Rise Halcyon, česky ledňáček. Halcyon má krásný, dvojbarevný lak, který na slunci mění svojí barvu. Prut je velmi lehký, má velmi citllivou špičku a krásně zpracované všechny detaily. Tento prut je vyvinutý pro ultra jemné chytání candátů, okounů a pstruhů, v prutu cítíte i ty nejjemnější záběry. Je to čistá dokonalost a právoplatně jeden z nejoblíbenějších prutů Hearty Rise v ČR.

Hearty Rise Bamboo TwigBamboo TwigHearty Rise Black DiamondBlack DiamondHearty Rise Black ForceBlack ForceHearty Rise Catfish extremeCatfish extremeHearty Rise Collector IICollector IIHearty Rise Evolution IIIEvolution IIIHearty Rise Evolution III BCEvolution III BCHearty Rise Evolution SPEvolution SPHearty Rise HalcyonHalcyonHearty Rise InnovationInnovationHearty Rise LaiquendiLaiquendiHearty Rise Monster Game IIMonster Game IIHearty Rise Night AttackNight AttackHearty Rise Predator IIIPredator IIIHearty Rise Predator BCPredator BCHearty Rise Pro ForcePro ForceHearty Rise Rock MasterRock MasterHearty Rise Rock ‘n‘ ForceRock ‘n‘ ForceHearty Rise Sylphy IISylphy IIHearty Rise Valley HunterValley HunterHearty Rise Zanderforce IIZanderforce II
Řazení, filtry, parametry
Hearty Rise Halcyon HAL-6102ULHalcyon HAL-6102UL

Vrhací zátěž: 1,5 - 10 g
Délka: 210 cm
Váha: 85 g

6 766 Kč

skladem 1 ks

KOUPIT
Hearty Rise Halcyon HAL-732LLHalcyon HAL-732LL

Vrhací zátěž: 2 - 14 g
Délka: 222 cm
Váha: 95 g

6 929 Kč

dostupné na objednání do 5 dnů

KOUPIT

Recenze prutů Hearty Rise Halcyon

Hearty Rise Halcyon HAL-6102UL

Jan Šafránek - 15.11.2017

Prut Hearty Rise Halcyon 1,5 - 10g je na pstruhy prostě skvělý. :) Perfektně se s ním chytá na plandavky i na gumové nástrahy. Ryby z prutu nepadají a ty nejmenší záběry cítíte i na velikou vzdálenost. Během jednoho závodu na Poličce mi asi pět minut před koncem druhého kola zabrala velká ryba. Po 10 minutách zdolávání jsem měl v podběráku mega pstruha - 65 cm / 4 kg. Prut to zvládnul bez sebemenších problémů. :)

Hearty Rise Halcyon HAL-782L

Jan Šafránek - 9.7.2017

Hearty Rise Halcyon je na candáty prostě super! Při dnešní vycházce jsem po chvíli uváznul s gumovou nástrahou za kamenem. Na třetí pokus se mi podařilo nástrahu "vystřelit" šňůrou. Ihned potom jsem cítil lehké ťuknutí, zaseknu a za chvíli mám v podběráku candáta 59 cm! :) Potom jsem ze stejného místo dostal ještě jednoho candáta 57 cm a jednoho menšího. Všechny záběry byly velmi opatrné, ale díky Halcyonu cítíte i ty nejmenší záběry.

Hearty Rise Halcyon HAL-782L

Jan Šafránek - 8.6.2017

Tento prut byl můj první prut od Hearty Rise a pořád je jeden z mých nejoblíbenějších. Na letošní jarní výpravě do Švédska jsme plánovali chytat na velké nástrahy, ale štiky o ně vůbec neměli zájem. Chytali jsme tedy na 10 cm dlouhé gumy a celé Švédsko jsem odchytal s tímto prutem. Prut je původně určený hlavně na candáty, ale dá se perfektně použít i na štiky a okouny. V prutu cítíte každý záběr, pohyb gumové nástrahy, cítíte když se nástraha zamotá nebo táhnete trávu, prostě vše. :) Ideální délka pro lov z lodi i ze břehu. Za 7 dní lovu jsem s ním chytil 120 štik a 80 okounů.