722 922 6118 - 18 h

Hearty Rise Pro Force

Hearty Rise Pro Force je lehký a odolný prut, který byl vytvořen speciálně k lovu štik na menší nástrahy. Blank je vyroben z vysoce pružného karbonu 46 T za použití technoligie NET-V II, díky čemu je velmi odolný, silný a extrémně citlivý. Prut má citlivou špičku, ale velmi silnou a pevnou páteř. Díky tomu s ním není problém zdolat i opravdu velké štiky. Skvěle se hodí ale i k lovu okounů, candátů a dalších ryb, speciálně na gumové nástrahy.

Hearty Rise Bamboo TwigBamboo TwigHearty Rise Black DiamondBlack DiamondHearty Rise Black ForceBlack ForceHearty Rise Catfish extremeCatfish extremeHearty Rise Collector IICollector IIHearty Rise Evolution IIIEvolution IIIHearty Rise Evolution III BCEvolution III BCHearty Rise Evolution SPEvolution SPHearty Rise HalcyonHalcyonHearty Rise InnovationInnovationHearty Rise LaiquendiLaiquendiHearty Rise Monster Game IIMonster Game IIHearty Rise Night AttackNight AttackHearty Rise Predator IIIPredator IIIHearty Rise Predator BCPredator BCHearty Rise Pro ForcePro ForceHearty Rise Rock MasterRock MasterHearty Rise Rock ‘n‘ ForceRock ‘n‘ ForceHearty Rise Sylphy IISylphy IIHearty Rise Valley HunterValley HunterHearty Rise Zanderforce IIZanderforce II
Řazení, filtry, parametry
Hearty Rise Pro Force PF-732MLPro Force PF-732ML

Vrhací zátěž: 7 - 30 g
Délka: 221 cm
Váha: 114 g

7 902 Kč

skladem 1 ks

KOUPIT

Recenze prutů Hearty Rise Pro Force

Hearty Rise Pro Force PF-732L

Petr Řezníček - 2.4.2020

Prut Hearty Rise Pro Force PF-732L jsem si oblíbil hned po zapůjčení - tento model je u nás dostupný k testování. Zkrátka mi sedl hned do ruky, je velmi příjemný - měří 221 cm, váží 112 g a má odhozovou zátěž 5 - 21 g. Se silnou páteří, rychlou akcí a extrémně citlivou špičkou cítíte i drobná drbnutí do nástrahy a nepromeškáte tak žádný záběr. Proto jsem se rozhodl vzít si ho s sebou do Maďarska, i když jsem vůbec netušil jak velké ryby tam mohu očekávat, protože to byl můj první výlet na ryby do zahraničí. Na prut Pro Force jsem tam chytal na offsetové háčky s čeburaškou 10 g, jigovými hlavami do 15 g a samozřejmě na gumové nástrahy KEITECH ve velikosti 3,6" - 5". Byl to sice jen výlet na ryby na necelých 6 hodin, ale za to vydařený. Povedlo se mi tam 8 štik kolem 70 cm, na počet kusů spokojenost. A velkou část zásluhy na úlovku má na svědomí právě Pro Force, protože jsem proměnil každý kopanec do prutu a nespadla mi ani jedna ryba. Pro Force je opravdu skvělý prut na chytání nejen štik, ale i candátů, okounů, parem a bolenů.

Hearty Rise Pro Force PF-732L

Jan Šafránek - 4.9.2017

Prut Pro Force PF-732L 5 - 21g jsem si vzal s sebou na testování do Norska. Věděl jsem, že budeme chytat silné ryby na větší nástrahy, tak potřebuji prut který to zvládne. Pro Force je rychlejší než Halcyon a má silnější páteř, takže se do něj můžete pořádně opřít. Kromě toho jsou si oba pruty dost podobné, oba jsou extrémně lehké, příjemně se drží a jsou velmi citlivé. Na Pro Force jsem chytal s gumovými nástrahami, plandavkami i woblery - vše zvládá s přehledem. Prutu ani nevadí lehké přetížení, chytal jsem na něj i s 30g mořským jigem. Zvládal v pohodě bojovné tresky a makrely, po lehkém záběru jsem s ním chytil i okouna 42 cm. :)