722 922 6118 - 18 h

Hearty Rise Rock 'n' Force

Hearty Rise Rock 'n' Force je řada extrémně lehkých prutů určených primárně pro lov s gumovými nástrahami. Pruty jsou vyrobeny z těch nejlepších materiálů a komponentů, osazeny FUJI Titanium očky. Rock 'n' Force má lehký blank, který má měkkou špičku, velmi silnou páteř, ale zároveň je velmi odolný a pružný.
XUL model, který váží pouze 65 gramů, je určen na ty nejmenší gumové nástrahy. Skvěle se hodí například pro jezerní lov pstruhů na gumové nástrahy bez vlastní akce - "sýráky".

Hearty Rise Bamboo TwigBamboo TwigHearty Rise Black DiamondBlack DiamondHearty Rise Black ForceBlack ForceHearty Rise Catfish extremeCatfish extremeHearty Rise Collector IICollector IIHearty Rise Evolution IIIEvolution IIIHearty Rise Evolution III BCEvolution III BCHearty Rise Evolution SPEvolution SPHearty Rise HalcyonHalcyonHearty Rise InnovationInnovationHearty Rise LaiquendiLaiquendiHearty Rise Monster Game IIMonster Game IIHearty Rise Night AttackNight AttackHearty Rise Predator IIIPredator IIIHearty Rise Predator BCPredator BCHearty Rise Pro ForcePro ForceHearty Rise Rock MasterRock MasterHearty Rise Rock ‘n‘ ForceRock ‘n‘ ForceHearty Rise Sylphy IISylphy IIHearty Rise Valley HunterValley HunterHearty Rise Zanderforce IIZanderforce II
Řazení, filtry, parametry
Hearty Rise Rock‘n‘Force RF-692XULRock‘n‘Force RF-692XUL

Vrhací zátěž: 0,5 - 5 g
Délka: 206 cm
Váha: 65 g

8 905 Kč

dostupné na objednání do 5 dnů

KOUPIT
Hearty Rise Rock‘n‘Force RF-662ULRock‘n‘Force RF-662UL

Vrhací zátěž: 0,7 - 7 g
Délka: 198 cm
Váha: 68 g

8 905 Kč

skladem 1 ks

KOUPIT
Hearty Rise Rock‘n‘Force RF-702LLRock‘n‘Force RF-702LL

Vrhací zátěž: 1,5 - 14 g
Délka: 213 cm
Váha: 80 g

9 011 Kč

dočasně vyprodáno

Hlídat dostupnost
Hearty Rise Rock‘n‘Force RF-752LLRock‘n‘Force RF-752LL

Vrhací zátěž: 1 - 10 g
Délka: 225 cm
Váha: 83 g

9 011 Kč

dostupné na objednání do 5 dnů

KOUPIT

Recenze prutů Hearty Rise Rock ‘n‘ Force

Hearty Rise Rock‘n‘Force RF-662UL

Jan Šafránek - 9.8.2017

Rock‘n‘Force je perfektní prut pro lov s gumovými nástrahami. Nemá tak rychlou akci jako Halcyon a dělá se i v jemnějších gramážích než Halcyon. Část Hearty Rise Pro Staff týmu si vybrala právě tento prut pro lov s lehkými gumovými nástrahami. Prut má více špičkovou akci, ale má také velké rezervy v páteři, takže zvládá s přehledem i větší ryby. Prut má specifické sedlo které jeden typ rybářů miluje a druhý nesnáší - doporučuji vyzkoušet. Mě osobně sedlo ze začátku moc nevyhovovalo, ale po chvilce jsem si na něj zvyknul a chytám s ním teď rád. :)