722 922 6118 - 18 h

Věrnostní program NEJPŘÍVLAČ.cz

Členem věrnostního slevového programu se stanete ihned po zaregistrování na našem eshopu. Věrnostní program se vztahuje na nákupy na našem eshopu www.nejprivlac.cz, na kamenné prodejně v Kolíně a na akcích kde prodáváme zboží, jako je například veletrh For Fishing.

Pro využití slevy na eshopu musíte být přihlášení na svém účtu, ceny se Vám automaticky přepočítají podle aktuální slevy. Pro využití slevy v kamenné prodejně nebo na akci musíte sdělit prodavači své jméno nebo email, podle kterého dohledá Váš v účet v systému. Bez splnění těchto podmínek není možné uplatňovat nárok na slevu!

Ihned po registraci získáváte slevu 5%!
Výše slevy se počítá podle součtu vašich nákupů na eshopu a na prodejně. Nákupy z prodejny a z akcí jsou započítány ihned, nákupy z eshopu se započívají až po odeslání objednávky a po její kompletní úhradě (včetně připsání dobírky na náš účet). Sčítání vašich nákupů není nijak časově omezeno! :)
Pokud jste na našem eshopu v minulosti nakupovali bez registrace, budou vám ihned po registraci tyto nákupy přičteny k celkovému součtu nákupů. Výše slevy se automaticky přepočítává několikrát denně.

Slevové limity

Sleva 5% - noví zákazníci a nákupy do 10 000 Kč
Sleva 8% - nákupy od 10 001 Kč do 25 000 Kč
Sleva 10% - nákupy od 25 001 Kč do 50 000 Kč
Sleva 12% - nákupy od 50 001 Kč do 100 000 Kč
Sleva 15% - nákupy nad 100 001 Kč

Slevy se nevztahují na dárkové poukazy, některé vybrané zboží, na již zlevněné zboží, zboží v akci nebo zboží ve výprodeji!
Slevy se nevztahují na velkoobchodní objednávky!